top of page

Nadruki na odzieży

Sitodruk

Dla Klientów, którym zależy na zamówieniu dużej liczby gadżetów lub odzieży reklamowej proponujemy sitodruk – metodę stosowaną przy większych nakładach. Polecany sposób świetnie sprawdza się przy takich materiałach, jak: bawełna, dzianina, tworzywo sztuczne czy drewno. Motywy nałożone tą techniką są odporne na promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne i wilgoć.

Spółdzielnia reklamy jest zgranym zespołem doświadczonych specjalistów, którzy pragną przekazywać swoim Klientom wyłącznie najnowocześniejsze rozwiązania poligraficzne. Z tego względu wykonujemy nadruki na odzieży, które wpasowują się doskonale w obecne trendy.

W naszej firmie mamy do dyspozycji nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu możemy bez problemu dobrać odpowiednią metodę do konkretnego zlecenia. Wykonując nadruki na odzieży bierzemy pod uwagę nakład oraz rodzaj tkaniny. Dzięki temu wiemy czy lepiej zastosować tradycyjne metody poligraficzne czy też pokusić się o najnowocześniejsze techniki.

Wykonujemy profesjonalny druk na koszulkach polo, t-shirtach i bluzach będących świetnym elementem identyfikacji wizualnej firmy. Często tworzymy powtarzalne stroje sportowe, kamizelki ochronne czy odzież roboczą dla ujednolicenia i poczucia wspólnoty z grupą. Nasze propozycje doskonale sprawdzają się zarówno na koszulkach dla kobiet, jak i ubraniach męskich. Oryginalny nadruk może podkreślić indywidualny charakter osoby i wyrazić jej wyjątkową osobowość. Oprócz tego koszulka z ciekawym, chwytliwym motywem może stanowić doskonały nośnik reklamowy.

Wszystkie materiały wykorzystywane w naszej firmie mają specjalne atesty i certyfikaty świadczące o bezpieczeństwie i wysokiej jakości. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie Klientów nie tylko z kraju, ale i z zagranicy.

Wyróżnij się i stwórz z nami własną odzież z wybraną grafiką!

Z racji lokalizacji do odwiedzenia naszej siedziby zapraszamy szczególnie osoby z Sosnowca, Będzina i województwa śląskiego. Pozostałych Klientów zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

 

Termotransfer

Chcąc oznakować czapki z daszkiem, brzegi rękawa, piórniki, kołnierzyki lub inne produkty o nieregularnych kształtach warto postawić na termotransfer. Technika ta polega na termicznym wtapianiu wzoru w materiał. Wcześniej na papierze lub folii przygotowujemy grafikę, wykonujemy wydruk i łączymy go z klejem, by móc przenieść motyw na konkretny element.

Haft

Z myślą o Klientach, dla których każdy najmniejszy detal ma bardzo duże znaczenie proponujemy haft komputerowy. Jest to technika polegająca na tworzeniu wzorów poprzez wyszywanie nićmi w różnych kolorach. Motywy nałożone w ten sposób cechują się wyjątkową trwałością i wytrzymałością na urazy mechaniczne.

DTG

Klientom, którym zależy na odwzorowaniu skomplikowanego wzoru o dużej powierzchni polecamy metodę DTG, czyli Direct To Garment. Jest to nowoczesna technika pozwalająca na umieszczenie nadruku bezpośrednio na tkaninie. Motywy najlepiej prezentują się na koszulkach zawierających co najmniej 90 % bawełny.

Flex/Flock

Jedną z doskonale sprawdzających się metod wykorzystywanych do nakładania nadruku w formie napisów lub grafik wektorowych jest Flex i Flock. Do przeniesienia motywów wykorzystuje się specjalne, cieńsze lub grubsze folie transferowe dostępne w wielu kolorach do wyboru. Technika ta bardzo dobrze sprawdza się przy strojach sportowych i ubraniach roboczych.

Sublimacja

Jedną z najpopularniejszych metod nadruku wykorzystywanych przez branże reklamowe jest sublimacja. Technika ta polega na przeniesieniu wzoru wykonanego atramentami na papierze transferowym na określony przedmiot. Materiałem, który bardzo dobrze sprawdza się przy tej metodzie jest poliester. Wybrana tkanina musi zawierać co najmniej 70% poliestru.

Solwent

Do tworzenia wydruków wielkoformatowych doskonale nadaje się solwent. Metoda ta świetnie sprawdza się przy materiałach zawierających PVC, szczególnie takich, które są nieprzyczepne dla atramentów wodnych. Nowoczesna technika z powodzeniem zastępuje tradycyjne atramenty. Nadruki nałożone w ten sposób są odporne na promieniowanie ultrafioletowe i inne niekorzystne czynniki zewnętrzne.

Cyfrowy transfer

Techniką, która świetnie sprawdzi się przy niskim nakładzie, nawet przy jednej sztuce jest cyfrowy transfer. Dodatkowym plusem jest możliwość nałożenia nieograniczonej liczby kolorów. Metoda polega na wykonywaniu na papierze wielokolorowych grafik. Sposób ten stosowany jest zazwyczaj na jasnych tkaninach bawełnianych i poliestrowych.

Hot Foil

Chcąc uzyskać wyjątkowe nadruki o spektakularnym wyglądzie polecamy dwuetapową technikę Hot Foil. Innowacyjna metoda pozwala na stworzenie efektu lustra, elementów metalicznych i holograficznych. Technika ta świetnie sprawdza się na różnokolorowych materiałach tkanych, wykonanych z poliestru czy bawełny.

bottom of page